
- Готово до відправки
- Код: L13080202138-1
Акумулятор LiFePO4 Eco-Worthy 12.8V 100А·год 1280 Wh з Bluetooth | BMS, >4000 циклів, літій-залізо-фосфатна
12 990 ₴
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
🔋Акумулятор lifepo4 100 Ач, 12 В, з функцією Bluetooth - ви можете в будь-який час переглядати різні дані акумулятора (SOC) в режимі реального часу через програму, такі як напруга акумулятора, струм та ємність акумулятора.
Акумулятор важить всього 10 кг, що становить лише 1/3 ваги звичайного свинцево-кислотного акумулятора, що робить його значно зручнішим у поїздках. Це ідеальний вибір для автономного електроживлення та проста установка у приміщенні. Термін служби акумулятора близько 10 років і 4000 циклів заряду-розряду зберігає 80% ємності після 3000 повних циклів. У порівнянні, свинцево-кислотні акумулятори зазвичай служать лише 300-400 циклів.
Акумулятор поставляється із вбудованим захистом від низьких температур (плата BMS), що перериває процес заряджання та запобігає пошкодженню акумулятора LiFePO4, коли температура заряджання нижче 0°C. Також плата BMS захищає акумулятор від підвищеної або зниженої напруги та короткого замикання.
Батарея LiFePo4 відмінно підходить для автокемпінгів, караванів, яхт, гольф-карів, сонячних систем або може використовуватися як аварійне джерело живлення. Їх можна підключати як паралельно, та й послідовно. При послідовному з'єднанні можна підключити до чотирьох однакових акумуляторів.
- Акумулятор для ДБЖ
- Технологія LiFePo4
- Функція Bluetooth
- Кількість циклів 4000
- Ємність 100 Ач
- Потужність 1280 Вт/год
- Напруга 12,8 Вольт
- Напруга вимикання 10 Вольт
- Максимальний струм заряду/розряду: 100 А
- Макс. зарядна напруга 14,6 Вольт
- Робоча температура (заряд): від 0 до +45 (°C)
- Робоча температура (розряд): від -20 до +55 (°C)
- Управління – плата BMS
- Розмір гвинта: M8
- Вага 10,5 кг
- Розміри 260 х 214 х 168 мм

Працюємо з юридичними особами та ФОП
Ми офіційна компанія, яка надає повний пакет документів.
Офіційна гарантія на продукцію
Гарантія 12 місяців
Обмін або повернення без проблем
У разі несправності або браку ми оперативно замінимо товар за свій рахунок. Без зайвих питань і затримок.
Безкоштовна консультація
Не знаєте, що вибрати? Наші експерти допоможуть підібрати оптимальне рішення саме для ваших задач.
Великий асортимент і наявність на складі
Працюємо без затримок – основні позиції завжди в наявності. Швидке відвантаження.
Техпідтримка після покупки
Не кидаємо клієнтів після продажу. Допомагаємо з підключенням, налаштуванням, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ECO-WORTHY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 4000 циклів заряду |
| Напруга | 12.8 В |
| Струм заряду | 100 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Наявність Bluetooth |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 214 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Вага | 10.5 кг |
- Ціна: 12 990 ₴
- Спосіб упаковки: Акумулятор постачається в щільній фірмовій коробці з пінопластовими вставками для захисту від ударів під час транспортування. Коробка додатково загорнута в зовнішню картонну упаковку з маркуванням “LiFePO4 Battery”. Може бути використана стрейч-плівка або захисна плівка.












