
- Готово до відправки
- Код: EAS-6200-48V-WIFI
Гібридний інвертор EASUN 6.2kW 48V ISolar-SMG-II-6.2KP-48V (6200VA/6200W, Max CH 120A, AC 80) Wi-Fi
21 900 ₴
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
➡️ Гібридний інвертор сонячний EASUN 6.2kW 48V ISolar-SMG-II-6.2KP-48V (6200VA/6200W, Max CH 120A, AC 80) Wi-Fi
Модель EASUN POWER 6.2kW 48V ISolar-SMG-II-6.2KP-48V (6200VA/6200W, Max CH 120, AC 80) Wi-Fi є гібридним сонячним інвертором з можливістю паралельного підключення. Вона дозволяє зв'язувати між собою до 12 пристроїв з метою збільшення загальної потужності, оскільки плата паралельного підключення входить в комплект. Передбачено два режими роботи: паралельна робота в однофазному режимі з 12 пристроями або максимум 12 блоків працюють разом для підтримки трифазного обладнання. 10 блоків підтримують одну фазу максимум. Інвертор може працювати без акумулятора.
Прилад розрахований на номінальну потужність 6200 Вт, що достатньо для забезпечення електрикою приватного будинку. Форма вихідного сигналу – чиста синусоїдальна хвиля. Це ідеальний варіант, оскільки підходить під будь-який тип навантаження, навіть під холодильники, кондиціонери, насоси і т.д. Високий діапазон вхідної напруги PV також є одним із переваг пристрою.
Сонячний контролер заряду акумуляторів з технологією MPPT оптимізує параметри енергії між сонячними батареями (PV панелями), акумуляторними батареями або міською мережею. Також передбачено функцію врівноваження батареї для оптимізації продуктивності та продовження терміну служби. Виробники додатково врахували функцію холодного старту. Користувач може здійснювати віддалений моніторинг станом роботи інвертора завдяки комплектації WIFI – модулем.
| Модель: | ISolar-SMG-II-6.2KP-Wi-Fi |
| Номінальна потужність: | 6,2 кВА / 6,2 кВт |
| Робота без батареї: | ТАК |
| Можливість паралельного підключення: | ТАК, 12 одиниць / НІ (модель ISolar-SMG-II-6.2KW-48V) |
| ВХІД | |
| Номінальна напруга: | 230 В змінного струму |
| Допустимий діапазон напруги: | 170-280 В змінного струму (для персонального комп'ютера); 90-280 В змінного струму (для побутової техніки) |
| Частота: | 50/60 Гц (автоматичне визначення) |
| ВИХІД | |
| Номінальна напруга: | 220/230 В змінного струму+5% |
| Пікова потужність: | 12400ВА |
| Частота: | 50/60 Гц |
| Форма сигналу вихідної напруги: | чиста синусоїда |
| Пікова ефективність (PV до INV): | 96% |
| Пікова ефективність (від батареї до інвертора): | 93% |
| Хрест Фактор: | 3:01 |
| АКУМУЛЯТОР | |
| Напруга батареї: | 48 У постійного струму |
| Плаваюча напруга заряду: | 54 У постійного струму |
| Захист від перезаряду: | 63 У постійного струму |
| Спосіб зарядки: | CC/CV |
| СОНЯЧНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ і ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ ЗМІННОГО СТРУМУ |
|
| Максимальна потужність фотоелектричного масиву: | 6500 Вт |
| Макс. напруга розімкнутого ланцюга масиву PV: | 500 В постійного струму |
| Діапазон напруги MPPT фотоелектричної батареї: | 60 В постійного струму ~ 450 В постійного струму |
| Максимальний вхідний струм сонячної енергії: | 27А |
| Макс. струм сонячного заряду: | 120А |
| Макс. струм заряду змінного струму: | 80А |
| Макс. струм заряду: | 120А |
| ФІЗИЧНІ ПАРАМЕТРИ | |
| Розміри (Д х Ш х В): | 450 х 300 х 130 мм |
| Розміри упаковки (Д х Ш х В): | 540 x 390 x 210 мм |
| Вага нетто: | 12 кг |
| Комунікаційний інтерфейс: | RS232/RS485/сухий контакт |
| РОБОЧЕ СЕРЕДОВИЩЕ | |
| Діапазон робочих температур: | від -10°C до 50°C |
| Температура зберігання: | від -15°С до 50°С |
| Вологість: | від 5% до 95% (без конденсації) |
Працюємо з юридичними особами та ФОП
Ми офіційна компанія, яка надає повний пакет документів.
Обмін або повернення без проблем
У разі несправності або браку ми оперативно замінимо товар за свій рахунок. Без зайвих питань і затримок.
Безкоштовна консультація
Не знаєте, що вибрати? Наші експерти допоможуть підібрати оптимальне рішення саме для ваших задач.
Великий асортимент і наявність на складі
Працюємо без затримок – основні позиції завжди в наявності. Швидке відвантаження.
Техпідтримка після покупки
Не кидаємо клієнтів після продажу. Допомагаємо з підключенням, налаштуванням, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EASUN POWER |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 48 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 6200 Вт |
| Допустима пікова потужність | 12400 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага | 12 кг |
- Ціна: 21 900 ₴









