
- Готово до відправки
- Код: POW-HVM3.2H-24V-N
Гібридний інвертор сонячний PowMr 3200W 24V POW-HVM3.2H-24V-N чиста синусоїда 3кВт (Max CH 80A, AC 60)
14 900 ₴
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
Це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою і зарядного пристрою для акумуляторів, щоб забезпечити підтримку безперебійного живлення при портативному розмірі. пріоритет зарядного пристрою змінного/сонячного струму та прийнятна вхідна напруга в залежності від різних програм. Модель має ряд переваг:
- Чиста синусоїдальна хвиля
- Ряд введення напруги для побутових пристроїв та персональних комп'ютерів, що налаштовується через налаштування РК-дисплея
- Настроюваний струм заряджання акумулятора на основі програм через налаштування РК-дисплея
- Пріоритет змінного/сонячного зарядного пристрою, що настроюється через налаштування РК-дисплея
- Сумісний із мережевою напругою або потужністю генератора
- Автоматичний перезапуск під час відновлення змінного струму
- Захист від перевантаження/перегріву/короткого замикання
- Функція холодного запуску
- Може підключатися до літієвої батареї
Технічні характеристики PowerMR Pro 3200W (24V):
- Виробник: PowMR
- Модель: POW-LVM3.2K-24V
- Максимальна потужність: 3200 Вт
- Робоча напруга: 24 В
- Тип вихідного напруги: чиста синусоїда
- Контролер заряду: MPPT, діапазон 30-400 В
- Максимальна потужність сонячного масиву: 3000 Вт
- Робоча температура: від -20°C до +55°C
- Габарити: компактний корпус для зручності установки
Рекомендовані аксесуари і інструменти:
- Сонячні панелі відповідної потужності (до 3000 Вт).
- LiFePo4 АКБ 24в на 105ач або 280аг або 314Ah ( В залежності від вимог по ємності системи)
- З'єднувальний кабель силовий 35 мм2
Працюємо з юридичними особами та ФОП
Ми офіційна компанія, яка надає повний пакет документів.
Обмін або повернення без проблем
У разі несправності або браку ми оперативно замінимо товар за свій рахунок. Без зайвих питань і затримок.
Безкоштовна консультація
Не знаєте, що вибрати? Наші експерти допоможуть підібрати оптимальне рішення саме для ваших задач.
Великий асортимент і наявність на складі
Працюємо без затримок – основні позиції завжди в наявності. Швидке відвантаження.
Техпідтримка після покупки
Не кидаємо клієнтів після продажу. Допомагаємо з підключенням, налаштуванням, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowMr |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 3200 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 3200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 14 900 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка з захисним пінопластом усередині











